Automatický držák do auta

Akce Novinka
590 Kč –49 %
drzak2
590 Kč –49 % 299 Kč
Skladem v ČR, rychlé vyřízení
Můžeme doručit do:
5.6.2023

Samootvírací držák do auta a bezdrátová rychlá nabíječka v jednom. :-) 

Neocenitelný pomocník do auta pro moderní mobilní telefony. Automaticky telefon zafixuje a bezdrátově ho nabije. Držák do auta pro iPhone S5 Car je výborným doplňkem pro váš telefon na cestách. Držák vložíte do ventilační mřížky a velmi rychle vždy telefon jen položíte mezi rozevřené kleště. Ty se poté automaticky zavřou a přizpůsobí velikosti zařízení. Vkládat lze telefony od velikosti úhlopříčky 4 palce až po 6,5 palců.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Držák je umístěný ještě na kulaté hlavě, se kterou se dá otáčet o plných 360 ° a dokonale si tak vyladit jeho pozici. Kleště i přední plocha držáku jsou opatřeny měkkým povrchem, který nepoškrábe vaše zařízení a poskytne dostatek vůle, aby i při jízdě pevně v držáku držel.
Bezdrátový rychlá nabíječka je další velmi příjemnou funkcí tohoto držáku. Ihned po usazení telefonu se začne nabíjet. Podporovány jsou všechna zařízení s Qi standardem. V případě Apple telefonů to jsou iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS a iPhone XS Max. Nabíjení je rychlé v případě, že použijete nabíjecí adaptér s podporou technologie QC 2.0/QC 3.0. Ten není součástí balení.
Inteligentní vestavěný čip detekuje nabíjené zařízení a automaticky reguluje nabíjecí proud. Také zajistí, že se při nabíjení telefon ani nabíječka nepřehřívá a nedojde ke zkratu.

Vstup: 12-24V / 2.4A
Výstup: 5V 2A / 9V 1.7A

 Určeno pro všechna mobilní zařízení podporující bezdrátové nabíjení.
například: 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny dárky
Záruka: 2 roky
Barva: Zlatá

malá ukázka držáku v Praxi :)