Kvalitní české a zahraniční FFP2 respirátory za speciální akční cenu!

V rámci speciální slevové akce vám nabízíme kvalitní FFP2 respirátory, které v obchodě jen tak nekoupíte. Podívejte se na naší nabídku.

FFP2 respirátor Royax

mceclip0-4

✔️ 100 % česká výroba

Respirátory jsou vyráběny českou společností Royax, která má sídlo a výrobní závod v Čestlicích, kde probíhá výroba veškerých produktů. Nejedná se tedy o žádné přebalované zboží z Číny.

✔️ FFP2 respirátor s nejvyšší úrovní ochrany na trhu

Účinnost ochrany 99 % daleko překračuje požadavky třídy FFP2 a odpovídá až účinnosti třídy FFP3. Pokud dbáte na co nejvyšší stupeň ochrany, ale nechcete zbytečně platit víc za kvalitní český FFP3 respirátor, tak Royax je ta nejlepší volba.

✔️ Nejpohodlnější respirátor na trhu!

Také nemůžete snést klasické respirátory na obličeji už po několika hodinách? Respirátory Royax jsou primárně vyráběny pro lékaře a zdravotní sestry, kteří jsou nuceni nosit ochranné pomůcky po celý den. Jsou vyrobeny ze speciální měkké, tenké, ale přitom vysoce účinné tkaniny, která činí respirátor maximálně komfortním pro celodenní užívání. Nevěříte? Přesvědčte se sami!


Nakupte již od 18 Kč ve velikosti M nebo L ZDE


FFP2 respirátor Propaks

image2-removebg-preview

✔️ Turecká kvalita

Nechcete kupovat neznámé čínské respirátory, u kterých nevíte, jakou kvalitu očekávat? Vsaďte na jistotu a zvolte respirátor společnosti Propaks, který byl vyroben přímo v Tureckém Instanbulu za nejpřísnějších evropských pravidel.

✔️ Vysoký standard hygieny výroby a balení

Protože výrobce dbá na zdraví svých zákazníků, respirátory vyrábí výhradně v hygienickém prostředí. Navíc je každý respirátor balený v samostatném sáčku pro zachování co nejvyššího standardu hygieny.

✔️ Maximálně pohodlný a bez zápachu

Respirátor Propaks je univerzální velikosti, která sednou na každý obličej. Je bez jakéhokoliv technického či výrobního zápachu, což ho činí maximálně pohodlným při celodenním nošení.


Nakupte nyní ve speciální akci od 8.5 Kč ZDE


FFP2 respirátor KDOD

11-removebg-preview

✔️ Německý standard kvality

Kvalita čínských respirátorů se výrazně liší v závislosti na požadavcích objednavatele. Když výrobu vezme do rukou Španělská společnost s německým standardem kvality, tak si můžete být jisti, že respirátor KDOD bude v naprosto precizním provedení a nejvyšší kvalitě.

✔️ Hygienické individuální balení

Pro zachování maximálních nároků hygieny je každý respirátor balený v samostatném sáčku.

✔️ Maximální komfort nošení

Tlačí vás nosní klip u klasického respirátoru po několika hodinách nošení? Jsou gumičky respirátoru příliš dlouhé? Všechny tyto neduhy vzal výrobce KDOD v potaz. Do respirátoru z vnitřní strany vložil pohodlnou měkkou pěnu a každé balení obsahuje sponku pro případné zkrácení gumiček.


Nakupte nyní ve speciální akci od 8.5 Kč ZDE


Dětský YWSH FFP2 respirátor

modry-ruzovy-removebg-preview

✔️ Kvalitní ochrana pro vaše ratolesti

Dětské respirátory YWSH splňují veškeré standardy FFP2 respirátorů a poskytují tak vašim dětem maximální ochranu před koronavirem.

✔️ Hygienické individuální balení

Pro zachování nejvyšších nároků hygieny je každý respirátor balený v samostatném sáčku.

✔️ Holčičí i klučičí provedení

Potřebujete děti motivovat k nošení respirátorů a nechcete jim dávat obyčejné bílé nudné respirátory? Máte doma kluka a holčičku a nevíte, který respirátor patří komu? Právě proto vám je přinášíme ve dvou barevných provedeních vhodné pro děti od 4 do 8 let.

Nakupte za 16 Kč ZDE

 

Najdete nás i na MALL.CZ