FIT BANDS Multifunkční posilovací gumy

Akce Novinka Tip
990 Kč –69 % 299 Kč
Skladem v ČR, rychlé vyřízení
Můžeme doručit do:
3.10.2023

Posilovací gumy FIT BANDS - sada 11 kusů 

Bez ohledu na to, jestli jste ve cvičení začátečník, nebo expert, pokud hledáte něco na zefektivnění svého tréninku, tato všestranná sada vám umožní získat rychlejší a efektivnější výsledky!

ZACVIČTE SI KDEKOLI

Tato všestranná pomůcka dokáže uspokojit vaše tréninkové potřeby, ať už jste v tělocvičně nebo v pohodlí domova. Celá sada se pohodlně vejde do našeho přenosného pouzdra, abyste si mohli zacvičit odkudkoliv!

POVYŠTE SVÉ TRÉNINKY NA DALŠÍ ÚROVEŇ

Ne každé cvičení vyžaduje stejnou váhu, záleží to na tom, jaké svaly právě procvičujete. Naše 11dílná sada vám umožní nastavit si váhu od 5 kg do 45 kg tak, že do pěnových držadel přidáte více posilovacích gum.

PRO VŠECHNY ÚROVNĚ FYZICKÉ KONDICE

Trenéři mohou naše posilovací gumy využít k vytváření efektivních programů na zvýšení kondice a hubnutí pro své klienty. Ať už jste začátečník nebo expert, pět posilovacích gum může bez problému splnit vaše potřeby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PĚT ELASTIK S RŮZNÝMI STUPŇEMI ODPORU

Intenzitu cvičení můžete nastavit pomocí pěti nastavitelných elastických pásů. Každý z nich má jiný stupeň zatížení od 4,5 kg do 13,7 kg. Jsou vhodné na cvičení doma nebo ve fitness studiu.

PROTISKLUZOVÉ DRŽADLO

Protiskluzové držadlo zabrání, aby vám elastiky při cvičení vyskočila z ruky. Umožňuje pevné a stabilní uchopení elastiky při cvičení.

VÍCE NEŽ 100 RŮZNÝCH CVIKŮ

S elastickými pásy můžete procvičovat více než 100 růžných cviků, které vám pomůžou zpevnit a procvičit svaly celého těla.

 

Vytvarujte si perfektní postavu.

Už se připravujete na léto?

Vytvarujte si krásnou postavu s pomocí těchto elastických pásů, se kterými dosáhnete ideální tonus vašich svalových skupin.

 

PRO IDEÁLNÍ SVALOVÝ OBJEM

Elastické fitness pásy jsou vhodné pro tréning svalů rukou, zad, břišních svalů, nohou a zadku. Jsou výbornou náhradou klasických závaží. Jsou praktické, napětí můžete měnit takřka okamžitě.

NÁVOD K POUŽITÍ

Na jednu stranu elastiky nasaďte sponu a pak elastiku pomocí karabiny pevně připněte na držadlo. Pro začátek si vyberte lehčí napětí a potom postupně zvyšujte intenzitu. Používat můžete hned několik elastik naráz, což intenzitu cviků ještě zvýší.